Warning: Creating default object from empty value in /home/u535642509/domains/eakteam.com/public_html/wp-content/plugins/ninzio-addons/optionpanel/inc/class.redux_filesystem.php on line 29

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/u535642509/domains/eakteam.com/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
EAK TEAM ELECTRONICS – COMPUTER REPAIR SHOP AND SOFTWARE PROGRAMING
 

TEKNOLOGJIA ME E FUNDIT

Nepermjet nesh do te jeni gjithmone te azhornuar me paketat dhe sherbimet me te fundit te teknologjise gjate perdorimin te aplikacioneve apo sherbimeve te ndryshme te marra nga ne. Kryesisht ne platformat Windows, Linux, Android

MERRNI CFARE JU DUHET

Pervec sherbimeve standarte qe mund t’ju ofrojme , gjithashtu ju keni mundesine per te kursyer ne investimin juaj. Nuk keni perse te paguani te plote aplikacionet ose sherbimet tona duke zgjedhur dhe personalizuar vetem ate qe ju nevojitet.

NDIHME TEKNIKE PREMIUM

Per te gjithe klientet tane te cilet kane blere produktet apo sherbimet tona , perfitojne falas mbeshtetje teknike te plote. Gjithashtu keni mundesine per te provuar programet apo sherbimet me nje kohe limit para se ti blini. Me pas nese deshironi mund t’i porositini ato

PERSE DUHET TE NA ZGJIDHNI NE ?

 
Ju mundesojme sherbimet me te sigurta dhe te fuqishme per menaxhimin e aktivitetit juaj. Servis profesional kompjuterash ose aparaturash te tjera elektronike. Ndertim Website , Webmail , Web server per biznesin juaj si dhe shume sherbime te tjera marketingu. Mbeshtetje teknike nga staf teper i kualifikuar me kosto te arsyeshme dhe shpejtesi te madhe.
 
 

THESHTESI

Nuk do te keni nevoje per kurse apo mesime perdorimi. C’do sherbim apo program i krijuar nga ne eshte jashtzakonisht i thjeshte dhe praktik. Perdorimi mund te kryhet nga te gjithe pavaresisht aftesive kompjuterike.

MATERIALE TE  SIGURTA

Mos u shqetesoni per sigurine e te dhenave juaja nga frika e viruseve ose demtimi i tyre. Ne mund te kryejme BackUp(Rregjistrim) automatik te materialit online ose offline , sa here te deshironi .

MULTI PLATFORM

Ju mundeni te perdorni programet ose sherbimet jo vetem ne nje pajisje apo sistem operimi. Kontrolloni ndryshimet e fundit direkt nga celulari apo tableti juaj kudo qe te ndodheni nepermjet skemes SERVER – KLIENT

3012